top of page

Enjeksiyon Makinesi

Screen Shot 2019-02-20 at 15.46.57.png

Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü plastik işleme makinaları projelendirilmesi ve imalatı tarafımızdan yapılır.

 

Bunun dışında işletmenin elindeki makinaların gelişmiş teknolojiye adaptasyonunu sağlamak amacıyla revizyon işlemleri yapılmaktadır. 

 

400 ton ve 1200 ton kapama gücündeki her çeşit enjeksiyon makinası tüm mekanik parçalarının kontrolden geçirilerek gerekli parçaların değiştirilmesi veya yeniden yapılması.

 

Bunun yanı sıra makinanın tüm elektrik ve hidrolik tesisatının yeniden döşenmesi ve makinaya müşteri isteği doğrultusunda yeni hidrolik ve PLC donanımının yapılması.

Extruder Hatları

Screen Shot 2019-02-20 at 15.48.47.png

Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü plastik işleme makinaları projelendirilmesi, imalatı tarafımızdan yapılmaktadır.

 

Bunun dışında işletmenin elindeki makinaların gelişmiş teknolojiye adaptasyon sağlamak amacıyla revizyon işlemleri yapılmaktadır. 

 

Mevcut makinalarda 50mm ile 130mm aralığındaki tüm paralel çift burgulu ekstruderlerin silindir burgularının yenilenmesi gerektiğinde silindir burgu boylarının uzatılması ve bunun için gerekli tadilatın makina üzerinde yapılması.

bottom of page